Breussova masáž

Omlouváme se, tato nabídka již není dostupná.

Breussova masáž - NOVINKA

Breussovu masáž má po mnoho let své místo mezi technikami které jsou nejen efektivní v boji proti bolesti zad ale patří i mezi masáže které působí  velmi pozitivně na lidskou psychiku. Proto se také již po mnoho let používá jako přípravná masáž před Dornovou metodou.

Mnoho zákazníků ani netuší jaký poklad to je. Kdo jednou vyzkouší, stává se věrným příznivcem. Jedná se o jednoduchou masáž která je velmi jemná a klidná a dá se tak použít i při akutních bolestech zad.

Při masáži se využívá účinků přírodního třezalkového oleje, hedvábného papíru a energetizujících hmatů, tak aby se olej dostal co nejhlouběji.

Díky němu se uvolňuje napětí a tenze okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Navíc regeneruje meziobratlové ploténky, což řeší poměrně široké spektrum zdravotních potíží.

Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Masáž se snad jako jediná provádí jemnou hmatovou technikou po páteři a dochází při ní k naprostému uvolnění mysli a těla. Masáž je zakončena zábalem z třezalkového oleje.

Rozsah kurzu

Počet vyučovacích hodin: 6 hodin (možno zvládnout odpo nebo celý den 9-16h s hodinovou pauzou na oběd)

Cena kurzu Breussova masáž

Cena 2.000 Kč

Začátek kurzu domlouváme vždy individuálně, podle časových možností a požadavků každého klienta.