Body Wrasp Detox

Omlouváme se, tato nabídka již není dostupná.

Co je Body Wraps Detox?

Body Wraps Detox je naše metoda, která byla unikátně vyvinuta pro očistu a detoxikaci organismu (pomáhá s odstraněním nebezpečných toxických látek v těle). Metoda Body Wraps Detox posiluje Váš imunitní systém a tím zabraňuje většině nemocím, odstraňuje únavu, deprese, bolesti hlavy. Pomáhá léčit velké množství nepříjemných kožních problémů jako je lupenku, ekzémy a problematickou pleť..

Jak metoda probíhá?

Speciální Body Wraps bandáže jsou namáčeny v e speciální lázni, která je vyrobena z profesionálního produktu Body Wraps (sušených minerálů). Jedná se o čistě přírodní dermatologicky testovaný produkt. Profesionální Body Wraps bandáže pak unikátním způsobem wrapařka zákazníka zabalí. Ve wrapu pak člověk 60 min odpočívá. Jedná se o celotělový zábal.

Jak to že je metoda Detox účinná?

  1. Detoxikace organismu: Bandáže namočené ve speciální lázni působí na vaše tělo a ,,vysávají,, toxiny. Lázeň se vstřebává do pokožky a působí na člověka z venku ale nečistoty tahá ven.
  2. Aktivace imunitního systému: Správné zabalení do speciálního zábalu rozhýbe imunitu – lymfatický systém a díky tomu rychleji odvádí škodliviny z těla a člověk je zdravý a svěží.
  3. Relaxace: Odpočinek na lehátku za doprovodu příjemné hudby
  4. Spirulina a Chlorella: Detoxikace organismu. Podpora imunitního systému, metabolismu a trávicí funkce. Příznivě ovlivňuje funkci jater, žlučníku, ledvin a tlustého střeva.

Rozsah kurzu Body Wraps Detox

Počet učebních hodin: 7, kurz je ukončen certifikátem

Cena kurzu

Kurz Body Wraps Detox
4.999 Kč

Cena obsahuje wrap v hodnotě 1499 Kč, licenci provozovat Body Wraps SLIM a umístění na mapě, kde Vám předáváme zákazníky na: http://bodywraps.cz/partnerske-salony/.

Lepší cena při zakoupení více školení:

školení 1 ks 4.999 Kč
školení 2 ks 9.749 Kč
školení 3 ks 14.499 Kč
školení 4 ks 18.999 Kč
Začátek kurzu domlouváme vždy individuálně, podle časových možností a požadavků každého klienta.