Body Wraps Sport

Omlouváme se, tato nabídka již není dostupná.

Náš Body Wraps SPORT je unikátní metoda, kterou jsme vytvořili pro sportovce, nebo lidi kteří provádí manuální práci a pro osoby s jednostrannou statickou zátěží (např. při práci na PC).

Díky této unikátní metodě se vaše tělo zbavuje nadbytečné vody, kterou namáhaný organizmus zadržuje. Tělo se díky Body Wraps SPORT očividně vyrýsuje, vykreslí se svalová vlákna, prohřátí a protáhnutí přinese urychlení regenerace svalů, svalstvo přestane být bolestivé a člověk získá zpět ztracenou enegii pro další sportovní nebo jiný výkon.

Při testech Body Wraps Sport, jsme pomohli fitness trenérům protáhnout ztuhlé svalstvo, které se díky hřejivému zábalu lépe regenerovalo a tím přestalo bolet a být unavené. Top sportovcům jsme pomohli rozhýbat lymfatický systém, díky tomu jejich těla nezadržují přebytečnou vodu. Kulturisty zachraňujeme od nutných ale nezdravích zmenšení příjmu tekutin před závody– postava se vyrýsovala do požadované podoby již po prvním wrapu. Hojně nás využívají na vyrýsování i neprofesionální zákazníci fitness. Manuálně pracujícím (např. Uklízečce a servírkám – naše stálé klientky) jsme pomohli od bolavých unavených a velmi oteklých nohou.

Metoda Body Wraps SPORT trvá 90 min (vysvětlení, zahřátí, strečink, wrapování speciálních bandáží, cvičení, ležení).

Jak to že je metoda Detox účinná?

  1. Strečink (protáhnutí) – díky správnému protažení se budou svaly mnohem lépe regenerovat. (tělo není unavené a bolavé)
  2. Lymfodrenáž – Unikátním zabalem se Vám rozhýbe lymfatický systém a tím dojde k vyloučení nadbytečné vody z těla. (tělo se krásně vyrýsuje).
  3. Zábal a cvičení – teplý zábal uvolní svaly a dojde k vyloučení povrchové vody.
  4. Rakytník řešetlákový – je vhodným svým přirozeným obsahem vitamínů A, řady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidů, flavonoidů a dalších biologicky aktivních látek.

Rozsah kurzu Body Wraps Sport

Počet učebních hodin: 8, kurz je ukončen certifikátem

Cena kurzu

Body Wraps Sport
4.999 Kč

Cena obsahuje wrap v hodnotě 1499 Kč, licenci provozovat Body Wraps SPORT a umístění na interaktivní mapě, odkud Vám budeme vodit nové zákazníky na: http://bodywraps.cz/partnerske-salony/.

Při zakoupení více školení sleva:

školení 1 ks 4.999 Kč
školení 2 ks 9.749 Kč
školení 3 ks 14.499 Kč
školení 4 ks 18.999 Kč
Začátek kurzu domlouváme vždy individuálně, podle časových možností a požadavků každého klienta.