Body Wraps Anticellulite

Omlouváme se, tato nabídka již není dostupná.

Co je Body Wraps Anticellulite?

Body Wraps Anticellulite je unikátní metoda, kde se daří bezbolestně zbavit nehezké pomerančové kůže zvané celulitida (celulita). Není moc funkčních postupů jak se bezbolestně zbavit pomerančové kůže a nepodstoupit bolestivou liposukci, či dalších drastičtější řešení pro tento typ problému. Během několika kůr dojde k skvělím výsledkům ve spodní části těla a vytvarovaní: "lepšího pozadí" jako můžete vidět na obrázku.

Jak vše probíhá

Metoda Body Wraps Anticellulite trvá 120 min (15 min vysvětlení a měření, 15 min wrapování do speciálních bandáží, 60 min ležení, 30 min speciální anticelulitidní masáž), 2 hodiny před Wrapem se nesmí jíst.

Jak to, že je metoda Anticellulite účinná

  1. Speciální Anticelulitidní masáž: Podpoříme krevní oběh v místě celulitidy a tím urychlíme látkovou výměnu – mechanicky rozbíjíme nerovnosti v podkoží.
  2. Detoxikace: Z Vašich tukových buněk Vám tento skvělý zábal vytáhne škodlivé toxiny. V průběhu detoxikace se Vaše tukové buňky smrští a vyrovnají se nerovnosti  viz obr.  (odstranění pomerančové kůže).
  3. Lymfatická drenáž: Díky metodě wrapu rozhýbeme lymfatický systém.
  4. Aloe Vera: Pomáhá detoxikaci organismu. (ideální užívat během kúry)

Rozsah kurzu Body Wraps Anticellulite

Počet učebních hodin: 7, kurz je ukončen certifikátem

Cena kurzu

Body Wraps Anticellulite
4.999 Kč

Cena obsahuje wrap v hodnotě 1499 Kč, licenci provozovat Body Wraps ANTICELLULITE a umístění na interaktivní mapě, odkud Vám budeme vodit nové zákazníky na: http://bodywraps.cz/partnerske-salony/.

Při zakoupení více školení sleva:

školení 1 ks 4.999 Kč
školení 2 ks 9.749 Kč
školení 3 ks 14.499 Kč
školení 4 ks 18.999 Kč
Začátek kurzu domlouváme vždy individuálně, podle časových možností a požadavků každého klienta.